Tule kaaskorraldajaks!

Liitu 2019. aasta Loodusfestivaliga!

Loodusfestival toimub 14.–15. juunil 2019Festivali programm jääb üldjoontes samaks nagu eelnevatel aastatel, kuid sel aastal saab olema suurem rõhk praktilistel tegevustel ja erinevatel õpitubadel, samuti loodusmatkadel. Jätkame ka kultuuriprogrammiga, mille alla kuulub populaarne linnalooduse fotokonkurss. Nagu eelmisel aastal juba alustatud, üritab Loodusfestival jõuda sel aastal veelgi enam üle Eesti!

Loodusfestival on kogupereüritus, mille eesmärk on osalejatele tutvustada loodust ja selle elurikkust ning tõsta inimeste keskkonnateadlikkust. Ootame kaaskorraldajateks organisatsioone, asutusi ja üksikiskuid, kes tegelevad looduse, keskkonna, linnaruumi ja keskkonnasõbralike eluviiside tutvustamisega. Programmi on oodatud õpitoad, loodusretked, vestlusõhtud, mängud, arutelud, tegevused rohealadel, talgud ja muu, mis aitab meil märgata loodust nii linnas kui ka maal.

Traditsiooniliseks ürituseks kujunenud linnalooduse päev toimub sel aastal laupäeval, 15. juunil. Nagu kombeks, Tartu kesklinna pargis Poe ja Küüni tänava nurgal. Linnalooduse päeval on võimalik korraldada enda organisatsiooniga loodusteemalisi õpitubasid ja mänge. Toreda koguperepäeva külastajate arv ulatus eelmisel aastal 3000-ni.

Kui soovid Loodusfestivalil kaasa lüüa (mh osaleda linnalooduse päeval), siis anna meile alloleva vormi kaudu teada aprilli alguseks. Palun sisesta iga üritus või tegevus eraldi.

Lisainfo:
Andro Truuverk
Loodusfestivali projektijuht
+372 514 1268
andro.truuverk@ut.ee

Soovitame mõelda vahva ja sisu tutvustava pealkirja. Nt: Õpituba "Kuidas seemnest kasvab taim?"
Kui üritus on kindal ajavahemikul, siis palun lisage nii alguse kui ka lõpu kellaaeg.
Kas üritus on tasuta või piletiga? Kui palju maksab täispilet, sooduspilet, perepilet?
Kust saab pileteid osta? Kas on eelmüük ja/või kohapeal müük? Kas tasumine on sularahas ja/või kaardiga?
Palun lisage kirjeldus veebilehe jaoks. Ürituse teema ja tegevused, sihtrühm, osalemise tingimused, kas on vajalik registreeruda, viide veebilehele jms.
Kui teil on lisada foto või video ürituse illustreerimiseks, palun lisage. Kasutame materjali veebilehel ja Facebookis.
Kui teil puudub oma ruum või hea asukoht oma ürituse läbiviimiseks, siis palun kirjeldage, millist kohta vajate.
Kui jah, siis palun pange kirja, mida vajate.
Kui teil on pakkuda ruumi teiste kaaskorraldajate tegevuste jaoks, siis palun kirjeldage ruume, mis kuupäeval ja kellaaegadel saaks ruume kasutada.