Kontaktid ja visuaalid

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST E-KIRJA TEEL!
loodusfestival@ut.ee

 

KORRALDUSMEESKOND

Kaarin Hein 
Loodusfestivali projektijuht
+372 5693 2730
kaarin.hein@ut.ee

Reet Mägi
Tartu Ülikooli loodusmuuseumi näituste ja loodushariduse osakonna juhataja ja Loodusfestivali korraldaja
+372 504 0826
reet.magi@ut.ee

Silvia Luik
Loodusfestivali turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 5193 9339
silvia.luik@ut.ee

Sven Paulus
Loodusfestivali kommunikatsioonispetsialist
+372 5673 1072
sven.paulus@ut.ee

Carlotta Põdra
Loodusfestivali linnalooduse fotokonkursi „Metsik linn“ ja Linnujämmi korraldus
+372 5699 3857
carlotta.podra@ut.ee

Veljo Runnel
Loodusfestivali loodusvaatluste maratoni ja Linnujämmi korraldus
+372 520 6108
veljo.runnel@ut.ee

Margit Hirv
Loodusfestivali loodusvaatluste maratoni korraldus
+372 523 9736
margit.hirv@ut.ee

Margot Sakson
Loodusfestivali kunstnik-kujundaja
margot.sakson@ut.ee

 

KOMMUNIKATSIOONIJUHEND & VISUAALID

Loodusfestivali kommunikatsioonijuhend asub siin.

Loodusfestival üldvisuaalid asuvad siin.

Loodusvaatluste maratoni visuaalid asuvad siin.

 

JÄÄDVUSTASID SÜNDMUSI LOODUSFESTIVALIL?
Lae oma foto üles  – piltide üles laadimisel oleme tänulikud, kui faili pealkiri sisaldaks kohe ka vajalikku infot, muidu on pärast väga keeruline tuvastada autoreid ja erinevaid sündmusi – palun lisage faili nimesse kuupäev, ürituse nimi ja foto autor (nt: 07.06_NäituseAvamine_KatiKask).

 

back forward