Fotokonkurss "Metsik linn"

reklaam_metsiklinn_2019.png

Tänavune Loodusfestival on pühendatud looduse vaatlemisele. Kevadiselt toreda viisina looduse vaatlemiseks julgustame Sind linnaloodust märkama kaamerasilma kaudu. Kuna fotokonkursi eesmärk on innustada rohkem loodusele tähelepanu pöörama, siis pole vahet, kas teed klõpsu nutiseadme või fotokaameraga.

Kui oled jäädvustanud midagi vahvat, siis saada oma foto konkursile! Julgustame sind pöörama pilku ka sinna, kus on midagi valesti või kus võiks inimene olla looduse suhtes hoolivam.

Konkursi täpsema juhendiga tutvumiseks ja tööde esitamiseks vaata lähemalt siit.

Konkurss kestab mai lõpuni. Kõige paremate ja leidlikemate tööde autoreid tunnustatakse Loodusfestivali raames. Auhinnad panevad välja Loodusfestival ja toetajad: Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, teaduskeskus AHHAA, Riigimetsa Majandamise Keskus, Imeline Teadus, National Geographic, Eesti Mets, Horisont, Eesti Loodus, PURE, Regio, Petrone Print, Energia Avastuskeskus, Elektriteater, Sokisahtel, Grüne Fee, okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, Gelato Ladies, Veski Mati, Kalev, Gorilla, Seto Line, Felix, Armastusest Inspireeritud, Eesti Taaskasutusorganisatsioon, Salvest ning Turbliss.

Eriauhinna annab välja Seto Folk.

Tänavuse fotokonkursi tunnuslinnuks on lauk ehk vesikana. Eelmise aasta fotokonkursile esitatud töö Evald Veldemannilt on tehtud Tähtvere konnatiigi kaldalt ning näitab ilmekalt, kuidas ka varakevadises linnas on võimalik huvitavate liikidega tutvust teha.

Vaata ka eelmise aasta konkursi parimaid töid.