Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Linnupesade sari: sünteetiliste helide duo Varm & Correia

6. juuni kell 21:0022:30

Tasuta
Linnupesade sari

Linnupesas loob duo Varm & Correia võnkelise keskkonna, kus ühendatakse loomulikud ja sünteetilised helid. Kontsert toimub neljapäeval, 6. juunil kell 21 Tartu Ülikooli botaanikaaias.

Rahvusvahelise duo Varm & Correia koosseisu kuuluvad Taavi Varm ja Nuno Correia. Nende eesmärk on kombineerida looduslikke ja sünteetilisi helisid ühtseks kõlamaastikuks, mis loob erinevaid ruume ja lugusid. Duo ärgitab mõtlema inimeste, tehnoloogia ja looduse vaheliste suhete üle.

Taavi Varm on Tallinnast (Eesti Kunstiakadeemia) pärit meediakunstnik ja teadlane, kelle taustaks on etenduskunst ja videokunst.

Nuno Correia on Portugalist pärit interaktsioonidisaini valdkonna akadeemik (Tallinna Ülikool) ja audiovisuaalsele eksperimentaalsetele etteastetele spetsialiseerunud meediakunstnik.

Duo Varm & Correia kontsert toimub neljapäeval, 6. juunil kell 21 Tartu Ülikooli botaanikaaias. Kontsert on tasuta.

Linnupesade sari kuulub Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivali loovprogrammi, mis on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Tegu on avaliku üritusega. Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Details

Date:
6. juuni
Time:
21:00 – 22:30
Cost:
Tasuta
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, ,

Organizer

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed
View Organizer Website

Venue

Tartu Ülikooli botaanikaaed
Lai tn 38
Tartu, Eesti
+ Google Map
Phone
+372 737 6180
View Venue Website